Menu

1. Holdet

 

Holdets stab

Cheftræner
profil
Metin Celik
Træner
ingen pic
John G. Gadalla
Målmandstræner
profil
Celal Yilmaz
Fysioterapeut
ingen pic
Jesper Wallentino
Fysioterapeut
ingen pic
Luqman Abdikafi Ahmednurr
Sportschef
profil
Cira Ahmed Bari
Assistent
profil
Jørgen Franck

KampprogramHerre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil • Pulje 1

April 2024

Herlev IF
3 - 0
livescore
Ude
Herlev IF Stadion (Kunst)

VB 1968

VB 1968
19. apr
Kl. 18.30
Hjemme
Skovbrynet Skole

Næstved I.F.

Greve
27. apr
Kl. 13.00
Ude
Greve Idræts Center

VB 1968
Maj 2024

VB 1968
3. maj
Kl. 19.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

AB Tårnby

KFUM, Roskilde
11. maj
Kl. 13.30
Ude
Lillevang Idrætscenter

VB 1968

VB 1968
17. maj
Kl. 19.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Herlev IF

Næstved I.F.
24. maj
Kl. 18.30
Ude
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg

VB 1968

VB 1968
31. maj
Kl. 19.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Greve
Juni 2024

AB Tårnby
8. jun
Kl. 14.00
Ude
Tårnby Stadion

VB 1968

VB 1968
15. jun
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

KFUM, Roskilde

KampprogramPokalen 2024 • Pulje 1

StillingHerre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 LSF 19 8 4 7 28
2 Herlev IF 19 7 3 9 24
3 Greve 19 7 1 11 22
4 Ringsted IF 19 5 7 7 22
5 Næstved I.F. 19 5 4 10 19
6 B 1908 18 5 3 10 18
7 AB Tårnby 18 4 3 11 15
8 Slagelse B&I 19 3 6 10 15
9 KFUM, Roskilde 19 4 1 14 13
10 VB 1968 19 2 5 12 11

StillingPokalen 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Gørløse SI (S5) 1 1 0 0 3
2 AIK 65 Strøby Fodbold (S3) 0 0 0 0 0
3 Albertslund BS 72 (S2) 0 0 0 0 0
4 Albertslund IF (S1) 0 0 0 0 0
5 Allerød Fodbold Klub (DS) 0 0 0 0 0
6 Avedøre IF (SS) 0 0 0 0 0
7 B. 1973, Herlev (S2) 0 0 0 0 0
8 B. 73, Slagelse (S1) 0 0 0 0 0
9 B. 77, Rødovre (S3) 0 0 0 0 0
10 B. 82, Virum (S6) 0 0 0 0 0
11 Bagsværd BK (SS) 0 0 0 0 0
12 Ballerup BK (S1) 0 0 0 0 0
13 Benløse IF (S1) 0 0 0 0 0
14 BK Vest, Rødovre (S2) 0 0 0 0 0
15 Blistrup SI (S4A) 0 0 0 0 0
16 Boldklubben Bæk City (S4A) 0 0 0 0 0
17 Borup IF Fodbold (S4A) 0 0 0 0 0
18 Bramsnæs FB (S4B) 0 0 0 0 0
19 Brede IF (S3) 0 0 0 0 0
20 Brødeskov IF (S3) 0 0 0 0 0
21 Brøndby Strand IK (S2) 0 0 0 0 0
22 Dianalund IF (S2) 0 0 0 0 0
23 Ejby IF Fodbold (S2) 0 0 0 0 0
24 FC Ballerup (S4A) 0 0 0 0 0
25 FC Hornsherred (S2) 0 0 0 0 0
26 FC Jonstrup (S4A) 0 0 0 0 0
27 FC Rudersdal (SS) 0 0 0 0 0
28 FC Storebælt (S3) 0 0 0 0 0
29 Fløng-Hedehusene (S3) 0 0 0 0 0
30 Fredensborg BI (SS) 0 0 0 0 0
31 Frederikssund IK (DS) 0 0 0 0 0
32 Frederiksværk FK (S1) 0 0 0 0 0
33 FS Hashøj (S5) 0 0 0 0 0
34 Gilleleje FK (S2) 0 0 0 0 0
35 Gislinge BK (S3) 0 0 0 0 0
36 Gladsaxe-Hero BK (S1) 0 0 0 0 0
37 Greve Fodbold (DS) 0 0 0 0 0
38 Græsted IF (S4B) 0 0 0 0 0
39 Gundsølille SGIF (S3) 0 0 0 0 0
40 Gørslev IF (DS) 0 0 0 0 0
41 Hagested IF (S4A) 0 0 0 0 0
42 Hareskov IF (S2) 0 0 0 0 0
43 Haslev FC (S1) 0 0 0 0 0
44 Hastrup FC (S4A) 0 0 0 0 0
45 Helsinge Fodbold (S3) 0 0 0 0 0
46 Herlev IF (DS) 0 0 0 0 0
47 Herlufsholm GF (SS) 0 0 0 0 0
48 Herstedøster IC (SS) 0 0 0 0 0
49 Hundested IK (S3) 0 0 0 0 0
50 Hundige BK (S2) 0 0 0 0 0
51 Høje Gladsaxe IF (S3) 0 0 0 0 0
52 Høng GF (S1) 0 0 0 0 0
53 Hørsholm-Usserød IK (DS) 0 0 0 0 0
54 IF Frem Bjæverskov (S3) 0 0 0 0 0
55 IF Hjorten (S5) 0 0 0 0 0
56 IF Skjold Birkerød (SS) 0 0 0 0 0
57 IS Skævinge (S3) 0 0 0 0 0
58 Jyderup BK (S2) 0 0 0 0 0
59 Jyllinge FC (S1) 0 0 0 0 0
60 Kalundborg GB (S3) 0 0 0 0 0
61 Karlslunde IF (DS) 0 0 0 0 0
62 Karrebæk IF (S3) 0 0 0 0 0
63 KFUM BK, Roskilde (DS) 0 0 0 0 0
64 Kirke Hyllinge IF (S4B) 0 0 0 0 0
65 Køge Nord FC (S1) 0 0 0 0 0
66 Køge Union (S3) 0 0 0 0 0
67 Lejerbo BK (S3) 0 0 0 0 0
68 Lellinge IF (S4A) 0 0 0 0 0
69 Lundtofte Boldklub (S1) 0 0 0 0 0
70 Lynge-Broby IF (S2) 0 0 0 0 0
71 Mladost IF (S4A) 0 0 0 0 0
72 Mosede BK (S3) 0 0 0 0 0
73 Nivå-Kokkedal FK (S3) 0 0 0 0 0
74 Næstved FC 77 (S2) 0 0 0 0 0
75 Orient GI (S2) 0 0 0 0 0
76 Ramløse IF (S4A) 0 0 0 0 0
77 Ringsted IF (DS) 0 0 0 0 0
78 Rosa La FC (S4A) 0 0 0 0 0
79 Rosenhøj BK (S2) 0 0 0 0 0
80 Roskilde United (S2) 0 0 0 0 0
81 Røde Stjerne BK (S3) 0 0 0 0 0
82 Rørby-Værslev IF (S3) 0 0 0 0 0
83 Slagelse B&I (DS) 0 0 0 0 0
84 Slagslunde-Ganløse IF (S2) 0 0 0 0 0
85 Solrød FC (SS) 0 0 0 0 0
86 Sportsklubben Slagelse (S4B) 0 0 0 0 0
87 Stenlille IF (S4B) 0 0 0 0 0
88 Svebølle BI 2016 (S1) 0 0 0 0 0
89 Svinninge IF (S3) 0 0 0 0 0
90 Svogerslev BK (S2) 0 0 0 0 0
91 Sørbymagle IF (S3) 0 0 0 0 0
92 Såby Fodbold (SS) 0 0 0 0 0
93 Toksværd Olstrup Fodbold (S3) 0 0 0 0 0
94 Torslunde-Ishøj IF (S3) 0 0 0 0 0
95 Tune IF (SS) 0 0 0 0 0
96 Tuse IF (SS) 0 0 0 0 0
97 Tårnborg IF (S5) 0 0 0 0 0
98 Vallensbæk IF (S2) 0 0 0 0 0
99 VB 1968 (DS) 0 0 0 0 0
100 Vetterslev-Høm GF (S4B) 0 0 0 0 0
101 VG Fodbold (S3) 0 0 0 0 0
102 Vinder af B82,Virum-Hjorten 0 0 0 0 0
103 Vinder af Gørløse-Kultur Foreningen 0 0 0 0 0
104 Vipperød BK (S3) 0 0 0 0 0
105 Virum-Sorgenfri BK (S2) 0 0 0 0 0
106 Vordingborg IF (SS) 0 0 0 0 0
107 VTF (Vejby/Tisvilde) (S2) 0 0 0 0 0
108 Ølstykke FC (S1) 0 0 0 0 0
109 Kultur Foreningen Lilleasien (S5) 1 0 0 1 0
Luk