Menu

1. Holdet

Holdets stab

Træner
ingen pic
Sunaj Demirovski
Træner
ingen pic
Mohamad El-Faour
Målmandstræner
ingen pic
Kim Kaarup
Assistenttræner
ingen pic
Mustafa Duch
Assistent
ingen pic
Kamran Gami Azam
Assistent
profil
Jørgen Franck

StillingSjællandsserien • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Albertslund IF 0 0 0 0 0
2 Farum BK 0 0 0 0 0
3 Fredensborg BI 0 0 0 0 0
4 Glostrup 0 0 0 0 0
5 Herstedøster IC 0 0 0 0 0
6 Hundested IK 0 0 0 0 0
7 Hørsholm-Usserød IK 0 0 0 0 0
8 Liria FK 0 0 0 0 0
9 LSF 0 0 0 0 0
10 Lundtofte Boldklub 0 0 0 0 0
11 Snekkersten IF 0 0 0 0 0
12 Stenløse BK 0 0 0 0 0
13 Vallensbæk IF 0 0 0 0 0
14 VB 1968 0 0 0 0 0

StillingSommerBOLD Serie 1 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Fårevejle BK 3 2 0 1 6
2 VB 1968 3 2 0 1 6
3 BK Avarta 3 1 1 1 4
4 Glostrup 3 0 1 2 1

KampprogramSydbank Pokalen 2020 • Pulje 1

Juni 2020

Taarbæk IF (S3)
0 - 1
livescore
Ude
Springforbi fodboldbaner

VB 1968 (S1)

VB 1968 (S1)
2 - 6
Hjemme
Skovbrynet Skole

Ishøj IF (DS)

KampprogramSjællandsserien • Pulje 1

August 2020

Fredensborg BI
15. aug
Kl. 11.00
Ude
Fredensborg Stadion

VB 1968

VB 1968
21. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Albertslund IF

Stenløse BK
29. aug
Kl. 13.00
Ude
Stenløse Stadion

VB 1968
September 2020

VB 1968
4. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Lundtofte Boldklub

Hundested IK
12. sep
Kl. 14.00
Ude
Hundested Stadion

VB 1968

VB 1968
18. sep
Kl. 17.30
Hjemme
Skovbrynet Skole

LSF

Vallensbæk IF
26. sep
Kl. 12.30
Ude
Vallensbæk Idrætscenter

VB 1968
Oktober 2020

VB 1968
3. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Snekkersten IF

Liria FK
10. okt
Kl. 13.00
Ude
Skinderskovgård

VB 1968

VB 1968
16. okt
Kl. 18.30
Hjemme
Skovbrynet Skole Kunstgræs

Hørsholm-Usserød IK

VB 1968
23. okt
Kl. 18.30
Hjemme
Skovbrynet Skole Kunstgræs

Farum BK

Glostrup
31. okt
Kl. 12.00
Ude
Glostrup Idrætspark

VB 1968
November 2020

VB 1968
6. nov
Kl. 18.30
Hjemme
Skovbrynet Skole Kunstgræs

Herstedøster IC
Marts 2021

VB 1968
20. mar
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Fredensborg BI

Albertslund IF
27. mar
Kl. 13.30
Ude
Albertslund Stadion

VB 1968
April 2021

VB 1968
3. apr
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Stenløse BK

Lundtofte Boldklub
10. apr
Kl. 13.00
Ude
Lundtofte Idrætsplads

VB 1968

VB 1968
17. apr
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Hundested IK

LSF
25. apr
Kl. 11.00
Ude
Smørum Idrætscenter

VB 1968
Maj 2021

VB 1968
1. maj
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Vallensbæk IF

Snekkersten IF
8. maj
Kl. 16.00
Ude
Snekkersten Idrætscenter

VB 1968

VB 1968
15. maj
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Liria FK

Hørsholm-Usserød IK
22. maj
Kl. 13.00
Ude
Hørsholm Idrætspark

VB 1968

Farum BK
29. maj
Kl. 13.00
Ude
Farum Park

VB 1968
Juni 2021

VB 1968
5. jun
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Glostrup

Herstedøster IC
12. jun
Kl. 13.00
Ude
Herstedøster Stadion

VB 1968

KampprogramSommerBOLD Serie 1 • Pulje 2

Juni 2020

Fårevejle BK
UHT
Ude
Faarevejle Stadion

VB 1968

VB 1968
UHT
Hjemme
Skovbrynet Skole

BK Avarta
Juli 2020

Glostrup
HHT
Ude
Glostrup Idrætspark Kunstgræs

VB 1968